ÅPNE I APPEN
PARKERING

Parkering
Mandal kirke

Øvrebyen, Mandal

Nær
8 stk
Fra
Se kart
Nærmest
0 min

Nærmeste parkering til Mandal kirke er Mandal kirke (Pris ikke oppgitt, 4m, 0 min gange). Det finnes 8 parkeringsalternativer innen 500m.

Pris ikke oppgitt
Mandal kirke
8 PARKERINGER · LIVE
TRYKK →
VIS PARKERINGER PÅ KARTET
Åpner kartet forhåndsvalgt på Mandal kirke
Tips: HittaParkering kan lagres på hjemskjermen og fungere som en app, ingen App Store trengs.

Parkering i nærheten: pris og gangavstand

Parkering i nærheten: pris og gangavstand · Mandal kirke
ParkeringTypePrisGange
Mandal kirkeBakkeparkeringPris ikke oppgitt0 min · 4 m
Mandal gml sykehusBakkeparkeringPris ikke oppgitt1 min · 105 m
KirkemurgataBakkeparkeringPris ikke oppgitt2 min · 128 m
Halsefidja P-hus plan 3P-husAvgift2 min · 130 m
MarnargårdenBakkeparkeringPris ikke oppgitt2 min · 147 m
St. Elvegt. 59BakkeparkeringAvgift2 min · 152 m
MeierigårdenBakkeparkeringAvgift2 min · 169 m
KlokkerbrotetBakkeparkeringAvgift2 min · 175 m

Priser og plasser oppdatert 2026-07-29

Om parkering ved Mandal kirke

Mandal kirke, en av landets store trekirker, ligger på høyden nord i sentrum ved Kirkebakken. Kirken har egen plass med rundt 50 avgiftsfrie plasser i registeret, og like ved ligger Kirkemurgata med korttidsplasser skiltet maks 1 time. Ved seremonier og høytider fylles kirkeplassen raskt.

Hovedplassen er Mandal kirke (Kirkebakken 1, rundt 50 plasser, gratis i registeret). I gatene rundt ligger Kirkemurgata (maks 1 time), Marnargården ved Klokkerbrotet (rundt 30 gratisplasser) og St.Helenavei. Trenger du garasje, er Halsefidja P-hus plan 3 i Halseveien (46 plasser, 2 ladeplasser) og P-husene ved Alti Mandal de nærmeste. Ved legevakten står også plassen Mandal gml sykehus i Halseveien med rundt 17 avgiftsfrie plasser. Les skiltet på stedet, flere av plassene har tidsbegrensning. Mandal kirke ligger nærmest i listen, rundt 0 minutters gangtid fra Mandal kirke.

Hurtigfakta · Parkering Mandal kirke

Hurtigfakta · Parkering Mandal kirke
Närmaste parkeringMandal kirke (4 m, 0 min promenad)
Antal parkeringar inom 500 m8
Laddstolpar i området2 platser
Tillgänglighetsplatser7 platser

Vanlige spørsmål

Hvor parkerer man nærmest Mandal kirke?+
Nærmest er Mandal kirke, omtrent 4 m unna, fra Pris ikke oppgitt. Totalt finnes 8 parkeringer i nærheten.
Hva koster parkering ved Mandal kirke?+
Prisen varierer mellom parkeringene nær Mandal kirke. Åpne kartet for å sammenligne priser og gangavstand.
Finnes det ladeplasser nær Mandal kirke?+
Ja, det finnes 2 ladeplasser i området. Filtrer på EV-lading direkte i kartet.

Parkering i nærheten

Bruk HittaParkering som app

HittaParkering er en webapp, du trenger ikke laste ned noe fra App Store. Legg siden på hjemskjermen så åpner du kartet raskere neste gang du skal parkere.

VIS HVORDAN